bluzki damskie xxl

Dress code a bluzki damskie

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda prawdziwy dress code do pracy. Oczywiście w tej kwestii wiele zależy od miejsca, w którym się pracuje. Wymogi dotyczące odpowiedniego ubioru mogą różnić się w zależności od rodzaju i miejsca zatrudnienia. Warto jednak wiedzieć, na jakie rodzaje ubioru decydować się, pracując w biurze. Dzięki temu łatwiej będzie przestrzegać prawidłowego dress code. Z tego też powodu warto sprawdzić, jakie bluzki damskie będą wystarczająco eleganckie, aby wybrać je do pracy.

Elegancja w większym rozmiarze

Niestety zdarza się, iż kobiety noszące nieco większy rozmiar niż popularne 36, mają niemały problem z doborem odpowiedniej odzieży do pracy. Niemniej jednak eleganckie ubrania można znaleźć w każdym rozmiarze. Wystarczy tylko wiedzieć, czego się szuka! Z całą pewnością, jeśli chodzi o bluzki damskie duże rozmiary warto wziąć pod uwagę klasyczne, białe modele. Najlepiej zdecydować się na te, które pozbawione są dodatkowych zdobień, które mogłyby optycznie dodawać kilogramów. Biała klasyka zawsze będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Jeśli biel nie jest ulubionym kolorem, zdecydować można się także na delikatny błękit lub szarość. Warto wziąć pod uwagę również koszule damskie. Eleganckie modele pasują, zarówno do spódnic, jak i spodni każdego rodzaju.

Sukienka to zawsze trafny wybór

Doskonałym pomysłem na udaną stylizację do pracy będą również wszelkiego rodzaju sukienki. Najlepiej decydować się na te o prostym, klasycznym kroju. Nie dość, że dopasowują się doskonale do każdej sylwetki, to jeszcze idealnie wpisują się we wszechobecny dress code. Wybierając prostą sukienkę w neutralnej barwie, nie można popełnić gafy. Do pracy w biurze warto wybierać modele zachowane w odcieniach szarości, granatu, czy fioletu. Jeśli chodzi o samą długość takiej sukienki, najlepiej, aby sięgała ona do kolana lub nieco przed kolano. Taki fason dodatkowo wyszczupla i nadaje całej sylwetce unikatowej lekkości. Sukienki damskie o krzykliwych barwach, zbyt krótkie lub wydekoltowane zostawmy zdecydowanie na czas po pracy.